دانلود موسیقی تیتراژ و موسیقی متن سریال پویراز کارایل
سریال ترکی پویراز کارایل
صفحه اول بیوگرافی دانلود تیتراژ پویراز عایشه گل کلیپ

درباره سریال پویراز کارایل

سریال-ترکی-پویراز-کارایل

سریال پویراز کارایل(Poyraz Karayel) با نام انگلیسی "For My Son" یا بخاطر پسرم یک سریال درام ترکی محصول 2015 وتا کنون در دو فصل و 43 قسمت تولید شده است.

بازیگران
ایلکر کاللی در نقش احمد پویراز کارایل
بورچین ترزی اغلو در نقش عایشه گل
موسی اوزونلار در نقش بحری اومان
انگین بنلی در نقش ظفر
مراد دالتابان در نقش ممتاز
علی ایل در نقش صدرالدین اومان
جلیل نالچاکان در نقش ذوالفقار
کانبولات گورکم ارسلان در نقش صفر
امل چولگچن در نقش سما
اجه اوزدیکیجی در نقش سوگل
شبنم حسنی سوقی در نقش بانو
اتابرک موتلو در نقش سینان
عذرا آکین در نقش چیدم
هاره سورل در نقش ملتم
تولگا گولچ در نقش نشأت
سریال-پویراز-کارایل
خلاصه داستان سریال پویراز کارایل
احمد-پویراز-کارایل-و-عایشه-گل

فصل اول
پویراز کارایل یک افسر پلیس است که به خاطر جرمی که مرتکب نشده است ناعادلانه از کار معلق شده است.
طبق توافقش با رئیس پلیس "ممتاز" به مافیا می پیوندد و قبول می کند تا با بزرگترین سردسته مافیایی یعنی "بحری اومان"(یا باهری اومان) برای نجات پسرش از دست پدر زن سابقش "اونسل" همکاری کند.
در خلال همین موضوع پویزاز دختری به نام عایشه گل را در یک تاکسی می بیند و عاشق او می شود. اگرچه او نمیداند که عایشه گل دختر بحری اومان است و وقتیکه متوجه این موضوع می شود تصمیم می گیرد تا به او نگوید که برای پدرش کار می کند.
در فصل اول پویراز می فهمد که رئیس پلیس ممتاز به او دروغ گفته و بخاطر اشتباه اوست که پویراز به ارتکاب به آن جنایت محکوم شده است. او همچنین متوجه می شود که شخصی که به ممتاز دستور داده است تا پویراز را در این تله بکشاند پدر زن سابقش است.
در همین حین بحری متوجه ارتباط پویراز با دخترش می شود که این مسئله هم باعث هرج و مرج می شود.

فصل دوم
در فصل دوم خواهر پویراز ملتم وارد سریال می شود. کم کم مشخص می شود کسی که همه فکر میکرده اند او پدر پویراز است در حقیقت پدرخوانده اوست. بعدا پویراز متوجه می شود که عادل توپال پدر واقعی اوست و عادل از 30 سال پیش دشمن بحری است. همین باعث می شود پویزاز و افرادش در صدد انتقام از او برآیند و در نهایت او را می کشند. اما با مردن عادل توپال هم دردسرها تمام نمی شود و پسر عادل، نشأت توپال جای پدرش را میگیرد و به فروش مواد در خارج از کشور می پردازد. نشأت دارای مشکلات روحی است و یک عشق یکطرفه نسبت به عایشه گل دارد. فصل دوم با تلاش های پویراز و افرادش برای متوقف کردن نشأت و کشتن او ادامه پیدا میکند و آنها بالاخره موفق به انجام این کار می شوند. اما همه چیز آنطور که همه انتظار دارند پیش نمی رود و پویراز در پایان فصل دوم با اصابت گلوله میمرد.

عکس-های-سریال-پویراز-کارایل